EN

PIXEL.EXPO


Wystawa twórców, targi i networking

Część wystawowa, w ramach której swoje gry zaprezentują twórcy wyłonieni przez jury PIXEL.AWARDS, a także inni Wystawcy i Sponsorzy Pixel Heaven 2017. PIXEL.EXPO będzie stanowiło doskonałą okazję do przybicia piątki twórcom gier, poznania najnowszej oferty wydawców komiksów i gier planszowych oraz wymiany doświadczeń i nawiązywania znajomości – zarówno tych prywatnych jak i biznesowych.


Oferujemy powierzchnię wystawienniczą z możliwością aranżacji we własnym zakresie, bądź gotowe i wyposażone stanowiska ekspozycyjne o powierzchni od 4 mkw. Koszt podstawowego modułu o powierzchni 4 mkw. to 200 EUR netto, w skład wyposażenia wchodzi stół, dwa krzesła oraz doprowadzenie elektryczności. Każdy wystawca ma możliwość rozstawienia na terenie imprezy własnych elementów ekspozycyjnych, takich jak ścianki reklamowe, rollupy czy bannery.

Ponadto każdy wystawca będzie miał możliwość prezentacji gry w strefie Try My Game podczas Pixel.Connect pierwszego dnia Pixel Heaven 2017: www.pixel-connect.com

Informacje na temat rezerwacji stoisk: robert@pixel-magazine.com

WYSTAWCY

8SUNS

Witaj w świecie, w którym wcielisz się w postać zdesperowanego mieszkańca pustkowi ukaranego przez władze świątynne i skazanego na walkę o przetrwanie. W swojej niedoli będziesz zmuszony stawić czoła potężnym przeciwnikom na arenach całego imperium. Nad grą pracuje dynamicznie rozwijające się studio Viking Potatoes.

SPOTKAJMY SIĘ

AAG STUDIO

Gry od zawsze były sztuką. Na przestrzeni lat stały się też i biznesem, co więcej jest on jednym z popularniejszych na świecie. Wychodzimy jednak z założenia, że gra w dalszym ciągu powinna być przede wszystkim dziełem, a dopiero później produktem. AAG Studio to wydawnictwo utworzone przez dotychczasowych dyrektorów, menadżerów, marketingowców, ale przede wszystkim – graczy. Graczy pełnych pasji, która jest naszym motorem napędowym.

SPOTKAJMY SIĘ

BUDDA PLAY

Budda Play jest innowacyjnym pomysłem, opartym na znanym produkcie do wypoczynku i relaksu czyli pufach Budda Play. Klimatycznie zaaranżowane wnętrze o łącznej powierzchni ponad 230 mkw przygotowane specjalnie pod rozrywkę – 6 stanowisk z konsolami oraz kontrolerami ruchu, telewizory, rzutnik z wielkim ekranem oraz 10 komputerów. Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

SPOTKAJMY SIĘ

BULBWARE

Bulbware to niezależne, dwuosobowe studio z Krakowa. Autorzy straszno-słodkiej gry Bulb Boy, która zdobyła m.in. nagrody na festiwalach PAX East i West oraz tytuł Google Indie Masterpiece. Wychowankowie Amigi i horrorów pokroju Martwego Zła.

SPOTKAJMY SIĘ

FLIPPERY.PL

Autoryzowany dystrybutor Stern Pinball w Polsce.

SPOTKAJMY SIĘ

HUCKLEBERRY GAMES

Huckleberry Games to spółka zajmująca się innowacyjnymi grami MMORPG. Aktualnie zespół pracuje nad produkcją i rozwijaniem wieloosobowej gry RPG – pod tytułem Edengrad. Produkcja jest symulatorem postapokaliptycznego świata. Gracze mogą walczyć, zdobywać surowce, budować domy oraz miasta i wpływać na cały świat gry. W Edengradzie zawarto w pełni realistyczny system ekonomiczny znany z prawdziwego świata.

SPOTKAJMY SIĘ

HUUUGE GAMES

Jesteśmy HUUUGE i tworzymy kasyna online następnej generacji na urządzenia mobilne. Każdego miesiąca z naszych gier korzysta ponad milion graczy z całego świata.

SPOTKAJMY SIĘ

HYPERBOOK

Hyperbook jest to polska marka oferująca laptopy dla entuzjastów wirtualnej rozrywki i profesjonalistów. Notebooki Hyperbook charakteryzuje możliwość indywidualnej konfiguracji sprzętu: od wyboru komponentów, poprzez wypolerowanie układu chłodzenia, aż do wykonania spersonalizowanego nadruku na obudowie. Podczas Pixel Heaven będziemy prezentować nasz najmocniejszy sprzęt VR Ready m.in GTR87-G, SL701. Oprócz tego na fanów wirtualnej rozrywki będzie czekać moc atrakcji: HTC Vive i Oculus Rift.

SPOTKAJMY SIĘ

JUJUBEE

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!

SPOTKAJMY SIĘ

JUNGLE LABORATORY

SPOTKAJMY SIĘ

KOOL2PLAY

Kool2Play jest developerem i wydawcą specjalizującym się w grach mobilnych oraz F2P. Nasz zespół składa się z profesjonalistów dzielących tę samą pasję dla gier, posiadających szeroką wiedzę o branży przemieszaną z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier dla większej publiczności. Pozytywne emocje oraz absorbujący gameplay to cechy, jakimi odznaczają się wszystkie tytuły wydane przez Kool2Play. Podążamy prostą i uniwersalną zasadą zdrowego podejścia do tworzenia: „rób tylko takie gry, w które sam chciałbyś zagrać.”

SPOTKAJMY SIĘ

KREATORIUM

Kreatorium to platforma wymiany nietuzinkowych przekazów, których nie uświadczysz w oficjalnych kanałach dystrybucji rozrywki. T-shirty i codzienne akcesoria w naszej kulturze to nie tylko elementy garderoby, ale również (a może już przede wszystkim?) nośniki idei, postaw i komentarzy do otaczającej rzeczywistości.

SPOTKAJMY SIĘ

MYTHIC OWL

Misją MythicOwl jest tworzenie gier, które rozwijają gracza. Jesteśmy pasjonatami, którzy uwielbiają eksperymentować i chętnie sięgamy po nowe formy.

SPOTKAJMY SIĘ

PALADYNAT

Wydawnictwo Paladynat zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać świat pełen potworów i antycznych krain na przedpremierowe pokazy gry planszowej Kryształy Czasu - LABIRYNT ŚMIERCI. Zapraszamy też do stoiska wydawnictwa, gdzie będzie można kupić ostatnie już egzemplarze powieści Kryształy Czasu - Saga o Katanie, na podstawie której powstała gra planszowa. Na stoisku znajdziecie też gadżety ze świata Kryształów Czasu, oraz będzie można spotkac się z autorem powieści i gry Arturem Szyndlerem.

SPOTKAJMY SIĘ

PIXEL. KULTURA GIER WIDEO.

Miesięcznik PIXEL – Kultura Gier Wideo porusza sie w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Oprócz recenzji wybranych tytułów, proponujemy dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów. O wyjątkowym charakterze magazynu stanowi zespół redakcyjny, w którym z dziennikarzami branżowymi spotykają się osoby odpowiedzialne za powstanie pierwszych kultowych polskich czasopism komputerowych, takich jak Bajtek, Top Secret, Secret Service, Reset czy Gambler.

SPOTKAJMY SIĘ

PLANTRONICS GAMING

Plantronics jest liderem w produkcji słuchawek nagłownych, w tym słuchawek dla graczy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że zarówno gamerzy jak i organizatorzy doceniają jakość i walory produktów Plantronics, który podobnie jak w latach ubiegłych jest jednym z partnerów World Cyber Games.

SPOTKAJMY SIĘ

PLAYSEAT

Playseat Polska to oficjalny, polski przedstawiciel firmy Playseat z Holandii, producenta foteli rajdowych z najwyższej półki. Firma Playseat powstała w 2003 roku a jej produkty jej marki dostępne są w sprzedaży na wszystkich kontynentach.

SPOTKAJMY SIĘ

PRINTEXPRESS

Koszulki z nadrukiem. Mimo realizacji dużych zamówień, nie zapominamy o klientach indywidualnych. Dla osób, które chcą posiadać unikatową koszulkę, możemy stworzyć taką już od jednej sztuki.

SPOTKAJMY SIĘ

RED BULL

Red Bull Energy Drink jest napojem funkcjonalnym, który dodaje skrzydeł zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.

SPOTKAJMY SIĘ

RED LIMB STUDIO

SPOTKAJMY SIĘ

SILVER LEMUR GAMES

Studio zaprezentuje grę Stellar Monarch: symulator imperatora ludzkości, z polityką pałacową, audiencjami, rebeliantami oraz walką z obcymi.

SPOTKAJMY SIĘ

SKLEP KOMIKSOWY

Jesteśmy antykwariatem, z dość długim stażem w branży. Istniejemy na rynku od 2006 roku, możliwe że jest to okres zbyt krótki, by wróżyć zbyt wiele, jednakże wypracowaliśmy sobie pewną renomę oraz grono stałych klientów, co pozwala nam postrzegać przyszłość firmy jako spokojną, bezpieczną i planować dalszy jej rozwój. Kolejnym krokiem było przeniesienie części sprzedaży do świata rzeczywistego.

SPOTKAJMY SIĘ

SOS SOSOWSKI

Hi! I'm Sos!

SPOTKAJMY SIĘ

THING TRUNK

SPOTKAJMY SIĘ

TREFL KRAKÓW

Niemal 70-letnia tradycja produkcji kart do gry i prawie 500 milionów wyprodukowanych talii, trzy pokolenia Pracowników i trzy pokolenia Klientów – Trefl ma powody do dumy! Fabryka kart, założona w 1947 roku jako Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych, nieprzerwanie aż do dziś dostarcza swoim klientom talie o najwyższej jakości technicznej i najwyższych walorach estetycznych.

SPOTKAJMY SIĘ

WARSZAWSKA SZKOŁA FILMOWA

Studia trwają 3 lata (6 semestrów) i prowadzone są w trybie stacjonarnym (studia dzienne lub zaoczne), na kierunku Film i Multimedia w specjalności Tworzenie Gier Wideo. Absolwenci, po realizacji pracy dyplomowej i zdaniu egzaminu licencjackiego, otrzymują dyplom licencjata. Program studiów został zaprojektowany przez aktywnych twórców branży gier wideo i kładzie nacisk na zdobycie szerokiej praktycznej wiedzy w zakresie tworzenia gier wideo. Przedmioty obejmują projektowanie gier, metody produkcji, metody cyfrowej kreacji artystycznej (tworzenie treści), podstawy programowania, oraz prowadzenia biznesu w zakresie gier. Zajęcia teoretyczne uzupełnione są szerokim zakresem praktycznych zajęć warsztatowych, w których studenci będą samodzielnie tworzyć własne gry w oparciu o poznane techniki i najnowocześniejsze narzędzia.

SPOTKAJMY SIĘ

PATRONAT HONOROWY

PARTNER ORGANIZACYJNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER PLATYNOWY

PARTNER ZŁOTY

PARTNER SREBRNY

MAGIA PAPIERU

Partner Kreatywny

PARTNER RETRO

INDIE SUPPORTER

PARTNER TAXI

MEDIA

PRZYJACIELE

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

KIEROWCA

Robert „Łapusz” Łapiński / robert@pixel-magazine.com / +48 668280363

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZX Spectrum+ z interfejsem Kempston oraz monitora Neptun 156 (zielonego). Zapraszam na Pixel Heaven 2017.