SUPERHEROES LEAGUE


HEROES FOR DISEASED CHILDREN

Z OKAZJI DNIA MATKI

LIGA SUPERBOHATERÓW, PARTNERZY ORAZ PIXEL HEAVEN
DLA PACJENTÓW INSTYTUTU MATKI I DZIECKA


Fundacja Liga Superbohaterów to niesamowici ludzie, którzy zarażają swoją pozytywną energią i bezinteresownym poświęceniem. Ich misja jest niezwykle ważna – odwiedzają dzieci w szpitalach, hospicjach i domach, dostarczając im uśmiech na twarzy i nadzieję na lepsze jutro.Pracujący w Fundacji wolontariusze, w profesjonalnych strojach superbohaterów, to prawdziwi herosi, którzy pomagają terminalnie chorym pacjentom oraz dzieciom onkologicznym. Ich działalność rozpoczęła się w 2012 roku i od tego czasu przeprowadzili już ponad 400 misji charytatywnych. Członkowie Ligi odwiedzają dzieci, tworząc z nimi niezapomniane chwile, nie tylko w czasie misji charytatywnych, ale również podczas różnych akcji promujących krwiodawstwo czy zbiórki pieniędzy na leczenie chorób.Członkowie Fundacji odwiedzają nie tylko dzieci, ale również ich rodziny, pomagając im w mobilizacji i odzyskaniu nadziei na lepsze jutro. Często towarzyszą dzieciom i ich rodzinom do samego końca – nawet w tej ostatniej drodze.


Z okazji Dnia Matki przy okazji Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2023 chcemy wesprzeć działalność Fundacji Liga Superbohaterów i wspólnie z nimi oraz Partnerami akcji w piątek 26 maja odwiedzić dzieci i ich mamy w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz przekazać chorym i ich opiekunom prezenty oraz trochę uśmiechu.


Natomiast w sobotę 27 maja będzie można odwiedzić Ligę Superbohaterów na ich stoisku podczas Pixel Heaven na Mińskiej 65. Wolontariusze będą prowadzili zbiórkę na swoją działalność, a także zorganizują atrakcje dla najmłodszych gości Festiwalu.


Zachęcamy wszystkich wystawców, partnerów i gości Festiwalu do przyłączenia się do naszej akcji, również w zakresie przekazania gier planszowych, wideo, książek i gadżetów na rzecz najmłodszych pacjentów!


Zainteresowanych wsparciem akcji prosimy o wiadomość na adres [email protected]


PLATINUM PARTNER

Strategic Partner

GOLDEN PARTNER

SILVER PARTNER

MAIN MEDIA PARTNER

BROADCAST PARTNER

Press Partner

TECHNOLOGICAL PARTNER

INDIE SUPPORTER

TAXI PARTNER

CREATIVE PARTNER

MEDIA

FRIENDS

CONTACT

Questions, propositions, ideas? Contact us!

 

CONTACT THE SKIPPER

Robert "Lapusz" Lapinski / [email protected]

I am a happy owner of ZX Spectrum+ with Kempston interface and green Neptun 156 screen. See you at International Pixel Heaven 2024 Games & Pop Culture Festival.